2.BLMF: Orly zožrali párky, Draci nevystrašili Štrkovec

Druhá liga taktiež začala svoju edíciu a predstavili sa v nej traja nováčikovia a všetci splatili nováčikovskú daň.

Najlepší výsledok dosiahli Stormtroopers, ktorí síce prehrávali proti Regiónu už 0:6, aby napokon uhrali solídny výsledok s vicemajstrom minuloročnej druhej ligy 5:7.

Bratislavské párky sa podľa slov ich kapitána viac-menej zoznámili pár minút pred zápasom, a preto netreba brať výsledok zápasu s EAGLES príliš smerodajne. V každom prípade stojí za povšimnutie 11 gólov Martina Capeka. 🙂

Blue Dragons strieborný na Ruud Cupe, avšak premiéra v BLMF nebola ideálna

Modrí Draci mali tiež ťažký žreb a OFM posilnený o viacerých prvoligistov bolo nad ich sily, hoci prvý polčas skončil iba 4:6. V tom druhom sa Draci už trošku opustili a tak  už boli mysľou v druhom kole, kde si chcú pochutnať na Párkoch, pričom kapitán Patrik Šelméci už vyzval svojim spoluhráčov, aby si nezabudli horčicu. 🙂

Zaujímavý zápas dvoch defenzívne ladených mužstiev sme mohli sledovať na ihrisku B, kde Bepon B uhral so Sportingom remízu 3:3, keď sa blysol hattrickom bepoňák Bajo Trgala. V penaltách už tradične zvíťazil Bepon B, ktorý uspel vo všetkých 4 rozstreloch, ktoré zatial absolvoval v histórií BLMF.

Rovnaký výsledok sa zrodil aj v dramatickom zápase medzi Magic a Partizánmi, ktorí vyrovnali až v nadstavenom čase a vybojovali si tak jeden bod.

Tesný výsledok sa zrodil aj v zápase DCU – FEDEX (5:6).