|
Stanislav Cintavý

2.BLMF: Čaká nás šláger o lídra pondelka, v nedeľnej časti šláger až v poslednom kole

BRA

V druhej BLMF sa taktiež súťaže prehupnú do svojej druhej polovice, poďme sa teda pozrieť ako to vyzerá.

V pondelkovej časti máme dva neporazené tímy, ale to sa zmení už tento pondelok, pretože BLMN a N3M B nastúpia proti sebe a tak šláger pondelka bude patriť druhej lige. Obe mužstva vyhrali svojich prvých 5 zápasov, hoci BLMN sa dva krát prekvapivo potrápil s Magicom a Kalyanom, kde  vyhrali iba o gól. AC N3M mal problém len s Blue Dragons,  zvyšné zápasy vyhral jednoznačným spôsobom. Práve legendárni draci sú na krásnom priebežnom treťom mieste s už takmer istou účasťou v TOP6. 

Rozhodne najväčšia senzácia tohto ročníka sú polo dievčenskí Profesionáli, ktorí majú štyri výhry a len jedinú prehru!  Rovnakú bilanciu má Kolónia Zlaté Klasy, ktoré prehrala senzačne iba s Profesionálmi. 


Prvú šestku uzatvárajú Pink Panthers, ktorí "kúpili" licenciu od Engerau Boys a ak sa nič vážne nestane tak TOP6 im neujde. Práve v pondelok sa stretnú v derby proti Drakom. 

Na hrane šiestej priečky sa to bodovo láme a rozdiel medzi šiestym a siedmim tímom je dnes už 5 bodov. Za 4-bodovým Magicom nasledujú trojbodoví  Inter Globus, Sporting a Kalyan. Na svoje prvé body čakajú Šuflikanti a Veverice, pričom je jasné, že v pondelok minimálne jedna nula zmizne, nakoľko práve tieto dve mužstva sa stretnú vo vzájomnom zápase. 

Nedeľná časť má tiež svojich jasných favoritov, keď s plným počtom bodov vedú Young Red Devils a Turks United. Náhoda rozhodla, že vzájomný zápas týchto mužstiev sa uskutoční až v poslednom kole základnej časti. Najmä herný rast Mladých Diablov je obdivuhodný, v priebehu dvoch rokov sa z fackovacieho panáka stal senzačne ašpirant na postup do prvej ligy. 

Momentálne tretí je tradičný Štrkovec, ktorý rovnako ako nováčik Caprio nazbierali 9 bodov. Potom nasleduje trojica 7 bodových mužstiev FC BPN B, ŠK Horský Park a FC Lions, pričom poslední dvaja menovaní ešte musia odohrať vzájomnú dohrávku. 

Postup do TOP6 si určite bude chcieť vybojovať FK Horský Park, ktorý má v tabuľke ešte zápas k dobru s Dedolesom, ktorý má len tri odohraté zápasy (z 5) a zatiaľ tri body na svojom konte. Tabuľku uzatvára zlepšujúci sa nováčik Loft a senzačne šikovní chalani z Hilfiger, ktorých päť prehier v rade je naozaj veľkým sklamaním. Šancu na postup však stále majú, nakoľko tiež ich čaká jedná dohrávka. 

Po základnej časti prvých šesť mužstiev postúpi do skupiny o titul a dolných šesť do bojov o Pohár Útechy. Mužstvá v TOP6 odohrajú súboje každý s každým (5 zápasov) pričom štyria najlepší postúpia do playoff Pohára Patrika Šelméciho, kde sa stretnú medzi sobou štyria najlepší s nedele vs pondelok. Víťazi duelov nastúpia proti 8-12 mužstvu 1.BLMF. 

Tabuľky 2.BLMF si môžete pozrieť tu.

 

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. BLMF
# Tím Z Skóre Body
1. ACN AC N3M 4 42:17 12
2. INT Inter BA 5 35:32 12
3. FCP Pudingáči 5 42:30 11
4. BPN FC BPN 5 47:28 9
5. PAP Papalalulu 3 28:10 9
6. FCR FC Riňoši 4 24:25 7
7. MEN Menežeris 5 24:26 6
8. MFC MFC Mystery 4 26:24 6
9. ACG AC Globus 2 13:20 3
10. ENG Engerau Boys 5 23:39 3
11. RKA RK Akademy 4 19:38 0
12. GAL Galacticos 6 25:59 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. BLMF
1. FCP Lucas Eduardo Ramos 17 Gólov
2. FCP David Bencsík 10 Gólov
3. PAP Martin Jurkemik 10 Gólov
4. FCP Edson Da Silva 10 Gólov
5. ACN Adrian Kralovič 10 Gólov
6. BPN Matej Čerňanský 8 Gólov
7. MFC Dominik Paxner 8 Gólov