Bosé Nohy s rešpektom, ale chcú do prvej ligy

Ďalší nováčik, ktorého prestavíme, má pomerne odvážne ambície a vo svojej prvej účasti v BLMF by si rád vybojoval nielenže účasť v 1.BLMF, ale rád by zaútočil aj na miestenku na MSR. Zvolil si zvláštne meno “Bosé Nohy”. Prečo? Aj na to nám odpovie Karol Milko a jeho spoluhráči. 

Chalani s akými ambíciami vstupujete do BLMF?

Zo začiatku sme išli dotoho, že sa chceme spoznať,urobiť si spomienky a zážitky ,niektorí chalani z bosých nôh hrávajú ešte profi futbal takže ide aj o zdokonaľovanie po individuálnej stránke a pre bývalých futbalistov si schuti raz za čas zahrať. Tvoríme dobrú partiu lebo sa poznáme z futbalu a vieme o sebe kto sme čo sme. Takže ambície tam žiadne neboli,no pocítili sme váhu a kvalitu BLMF a padli aj spätné väzby ohľadom toho,že sa od nás očakáva napr.  postup do 1. Ligy a potom aj vybojovanie miestenky na MSR. Takže o našich ambíciách rozhodli skôr druhí ľudia a my sme sa tomu prirodzene prispôsobili. No keď to nevyjde nič sa nestane 🙂 hráme futbal pre radosť.

Určite sa v Bratislave poznáte z chalanmi z ostatných tímov, na ktorý zápas sa najviac tešíte?

Určite PC Renti. Sú to naši bývalí spoluhráči niektorí a poznáme sa od malička a taktiež je to také malinké bratislavské derby .. Chalani hrajú za Inter Bratislava a my tvoríme káder aj z FC Petržalka. Plus to bude aj rodinné derby lebo hrá tam môj švagor Dominik Kratochvil ,ktorý tiež patril do tímu Bosých nôh, ktorý figuroval pred asi 5 rokmi v ZLMF (Zimná liga; poznámka autora). Takže som zvedavý komu bude fandiť moja sestra 😀 . A tak isto musím spomenúť aj AC Miláno kde figurujú slovanisti takže tiež derby a nároční zápas.

Hrací čas je na pomery malých líg pomerne veľkorysý, s kondičkou asi problém však nebudete? 
Čo sa týka kondície nemáme absolútny problém. Nejakí chalani ktorí už nehrávajú futbal profesionálne tak je to náročnejšie, ale o to zas podržia tí lepšie vybavení (kondične :-)). Takže vieme o svojich limitoch a vieme to zakryť pred súpermi, aby si nemysleli že máme nejaké slabiny, hoci sme mladí, sme dosť sofistikovaní, takže treba dávať pozor na nás 😂

Tradičná otázka, kto sú tvoji favoriti na postup? 

Určite AC Miláno,Pc renti, Papalalulu. O iných tímoch nemám žiadne spätné väzby, ani ich nezisťujem a tieto ktoré som vymenoval tak je ich počuť v Bratislave takže preto tieto tímy 🙂. Ale predsa by som dal ešte Phenomenals, lebo sme snimi hrali a sú tam veľmi šikovní chalani takže držím aj im palce.

Na záver by som chcel vyznať veľkú vďaku Blmf realizačnému tímu. Je to zážitok sa zúčastniť takejto ligy a spája to veľa ľudí čo je pre mňa asi najkrajšie vec na svete. Takže ešte raz ďakujeme celý tím Bosé nohy ! ❤️

No a kto teda tvorí team Bosé Nohy, ktorého názov proste vznikol – len tak – spontánne?

Patrik Majcher, Tarik Sulemani, Erik Kyselak, Roman Radvanyi, Mário Topor, Marko Mesík, Sebastián Horváth, Pablo Polonyi, Andrej Habovčík, Erich Petriľak, Karol Milko.

Komentáre

kometárov