Demontáž Juniorov, prvá výhra PJ Servisu, Bepon B v derby porazil Fedex

Sobota priniesla niekoľko zaujímavých výsledkov v oboch ligách.

Papalalulu v zápase proti bezmocným Juniorom

Už o 11.00 odohrali svoj zápas Kanonieri s Uniligou a ako sme už informovali tento zápas mohol nezmazateľne vstúpiť do histórie BLMF… Už výsledok prvého polčasu 10:0 pre Uniligu bol viacmenej senzačný. Lenže to čo sa udialo v druhom polčase nečakal naozaj nikto v okolí 50km od Gardy. Kanonieri, ktorí tradične začali hrať až v druhom polčase, dokázali skutočne nemožné a vyrovnali na 11:11, aby napokon v posledných sekundách zápasu inkasovali na 12:11…

Prvé víťazstvo si prekvapujúco zaknihoval PJ Servis, ktorý zdolal zdecimovaný 4FUN 7:5, hoci v polčase viedol bronzový tím minulého ročníka. Zápas sa skončil predčasne nakoľko hračí 4FUN, ktorých bolo 5+1 už nedokázali pokračovať v zápase.

Na vedľajšom ihrisku bola však v plnom prúde strelnica, ktorú si otvorili Papalalulu v zápase proti Juniorom a jasný ašpirant na titul doslova rozstrieľal mladých 21:5.

Strelnica bola dnes však v móde aj v druhej lige, keď polčasových 10:0 dokázali nastrieľať hráči Magicu mužstvu Blue Dragons. Z predchádzajúcich kôl zlepšujúci sa draci museli zjesť horkú pilulu a ďalšiu desiatku inkasovať aj  v druhom polčase (20:2).

V tabuľke sa posúva stále vyššie aj Different Colours, ktoré zohralo vyrovnaný zápas s na prvé body čakajúcim Stormtroopers, aby napokon aj vďaka 5 gólom Vila Riga zvíťazil 11:8.

Fantastický vstup do ligy má však tretí nováčik Bratislavké párky, ktorý v nových dresoch po zbabranom prvom polčase fantasticky otočil zápas s Partizánmi. Po polčase 4:1 v ktorom si na párkoch Partizáni v kľude pochutnávali, prišlo bruchabolenie a v druhom polčase už žiaden párok za obeť nepadol a zápas sa tak skončil 4:5!

DSC_2248

Bratislavské párky

V poslednom zápase sa stretli dve mužstvá z čela tabuľky a Fedex začal oveľa lepšie, keď viedol 2:0 nad FC BEPON B. Beponu sa však potom do polčasu  podarilo zlepenými gólmi vyrovnať na 2:2, aby v úvode toho druhého opäť prehrával 2:4. Potom však prišiel veľký obrat a v priebehu niekoľkých minút bolo 7:4, pričom do konca zápasu sa už doručovatelia nestačili spamätať a zápas tak skončil 9:6 v prospech Beponu, ktorý sa tak dostal na priebežnú delenú druhú priečku.