FC BEPON obhájil titul, Skillers a Región s istotou postupu

Majster BLMF 2014/2015 – FC BEPON

Cez víkend boli na programe iba dohrávky, avšak aj tie rozlúskli mnohé otázniky. 4Fun prehral aj svoj druhý vzájomný zápas s Galacticos a tak sa Bepon dve kola pred koncom  a paradoxne “bez boja”, mohol tešiť z druhého titulu v BLMF, keďže ho už nemá kto predbehnúť v tabuľke.

 

Galacticos

Galacticos

Galacticos sa tak stal katom 4Funistov, keď im zobral všetkých 6 bodov v tomto ročníku a stali sa tak jednoznačne najobľúbenejším mužstvom Bepoňákov, ktorým akiste pomohli k zisku trofeje.  Záváhania 4FUN tak môže dokonale využiť už odpisovaný AC Glóbus, ktorý má z ničoho nič,  šancu skončiť na druhom mieste a dokonca to má vo vlastných rukách. Ak vyhrá všetky svoje zvyšné zápasy tak skončí strieborný bez ohľadu na výsledky 4Funu. Karty tak zrejme zamieša FC BEPON, ktorý sa stretne aj s 4Fun aj Glóbusom a už v majstrovskej pohode isto nepodá úplne 100% výkony.

 

 

 

Boj o štvrté miesto bude ešte napínavý

Dream Team

Dream Team chce získať štvrté miesto

Galacticos a Dream Team asi zvedú boj o štvrté miesto, pričom práve ich vzájomný súboj v dohrávke 6.6 zrejme definitívne rozhodne o držiteľovi zemiakovej pozície, ktorá môže mať svoju váhu pri rozdávaní miesteniek na Majstrovstvá Slovenska v Malom futbale. Do hry môže aj napriek prehre s AC Glóbus rázne vstúpiť aj Inter Glóbus, kedže odohrá s oboma rivalmi vzájomný zápas. Záverečné kola tak sľubujú zaujímavý boj o vrchné priečky tabuľky.

Program Dream Team:  AC Glóbus, Inter Glóbus, Galacticos

Program Galacticos: Inter, Uniliga, Dream Team

Náš tip: Galacticos to zvládne a získa štvrtú priečku

Boj aj na konci tabuľky

Štrkovec zvedie priamy súboj o zotrvanie v 1.BLMF s PJ Servis, víťaz sa s najväčšou pravdepodobnosťou zachráni. Samozrejme nakoniec nemusí z prvej ligy zostúpiť nikto (ak sa nejaké mužstvo neprihlási a pod.) avšak motivácia neskončiť posledný je asi dostatočná.

Skillers aj Región s istým postupom

Fedex

Fedex chce zabojovať o bronz

Skillers aj Región si vybojovali definitívu postupu do prvej ligy a tak zvedú už len nepriamy súboj o celkového víťaza druhej ligy. Skillerom stačí získať 3 body zo súbojov s Partizánom a Fedexom na definitívnu výhru v druhej lige. Na programe dňa je ešte súboj o tretie miesto, kde béčko Beponu potrebuje na defintívu získať dva body. Práve zápas s priamym konkurentom o tretiu pozíciu Fedexom bude ťahákom predposledného kola.

 

Miestenky na Majstrovstvá Slovenska

Dnes je už jasné, že miestenky získal FC BEPON, 4 FUN a AC Glóbus. Do konca mája musia mužstvá potvrdiť, či ich akceptujú ak nie tak sa miestenka posúva ďalšiemu v poradí. V hre ostáva ešte jedna miestenka určená pre víťaza pohára BLMF, pričom ak by sa víťazom stalo mužstvo z vyššie menovanej trojice, tak miestenku získa štvrtý tím z tabuľky 1.BLMF. Ligový pohár sa uskutoční v nedelu 7.6.2015 pričom sme doňho opätovne zaradili všetky mužstvá, vrátane Jaroviec ak tie budú mať záujem.

Komentáre

kometárov