AC Milan napokon s double, Papala strieborné, Bepon bere bronz

Mužstvo vedené Palkom Fedorčákom ovládlo BLMF v ročníku 2017/2018, keď po zisku ligového titulu, triumfovalo aj v Ligovom poháry. Na pohári boli odovzdané trofeje všetkým mužstvám, rovnako ako aj individuálne ocenenia. Súpis víťazov pripájame: 

Rozpis Ligového pohára 2017

Rozpis pohára nájdete na tomto linku:  Rozpis pohára 2017 A Skupina B Skupina C Skupina D Skupina Papalalulu Slovan AC Globus FC BEPON A FC BEPON B Region Párky Štrkovec Engerau boys Jack´s Pub FC Skillers The Flames Partizan Galacticos EAGLES Blue Dragons DCU Dream Team Scorpions Sporting   Pre zväčšenie klikni na obrázok:  

Jarná časť BLMF štartuje súbojmi ašpirantov na titul

Jarná časť BLMF konečne začne v sobotu 18.marca písať históriu druhej časti sezóny 2016/2017. V prvej lige bude o konečné umiestnenie bojovať desať mužstiev a v druhej sa o najlepšie priečky popasuje dvanásť účastníkov. 

V prvom kole derby Glóbusov, Drak preverí nové Plamene

Netradične štvrtok 15.9 v dopoludnajších hodinách odštartuje 32. ročník BLMF. V prvom kole 1.BLMF uvidíme tradičné derby Glóbusov, v druhej zasa preverí nováčika agilný Modrý Drak. V prvom kole budú mať voľno Skillers a Párky.

Nová sezóna BLMF začne netradične cez týždeň

Tento rok začne BLMF tak trošku netradične, keď využijeme štvrtok ako sviatočný deň a liga odštartuje doobeda 15.9.2016 (sviatok – štvrtok). Pokiaľ by v druhej lige bolo viacej mužstiev ako v prvej, tak zrejme predohráme posledné kolo v nedeľu 11.9.2016. O tom ešte budeme informovať kapitánov mužstiev.