Info o lige

Bratislavská liga v malom futbale má vyše 20 ročnú tradíciu, hrala sa na mnohých ihriskách v Bratislave a momentálne sa jej zápasy odohrávajú v športovom areály pri Študentskom domove Mladá Garda. V súčastnosti prebieha kompletná rekonštrukcia trávnika a od novej sezóny sa bude hrať na úplne novom povrchu!

Základne informácie:

  • hrá sa 5+1 v hracom čase 2×35 minút
  • hracie dni sú víkend, pondelok, utorok (vy si vyberiete preferenciu ktorý deň/dni vám najviac vyhovuje)
  • výhodné štartovné vo výške 550e pri jednorázovej úhrade, alebo  600e pokiaľ platíte na dve čiastky
  • špeciálna ponuka – pri platbe do konca augusta 2019 – cena 490 eur! 
  •  kvalitné zázemie (sprchy, vyhrievané šatne, WC…)
  • bránky 5x2metre, časomiery, rozhodcovia

Ako sa prihlásiť:

  • ideálne je vyplniť tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme. vyplnením formuláru iba prejavíte potenciálny záujem, nie je to nič záväzne
  • prípadne napísať priamo na mail BLMF alebo číslo 0911 111 115 SMS alebo zavolať
  • opýtať sa prostredníctvom informačného formulára  tu  

 

Detailnejšie informácie, hrací model, tí najlepší na Majstrovstvá Slovenska

 

Promo2015

BLMF

Hrací model spočíva v pravidlách štandardného futbalu s niektorými špecifickými prvkami (zakázané šmýkačky na hráča napríklad).

Hrá sa systémom 5+1 (5 hráčov v poli + brankár) a striedačka môže mať ľubovoľný počet členov, pričom strieda sa letmo (tak ako na hokeji, či hádzanej).

Zápasy sú rozhodované licencovanými rozhodcami BLMF.

 

 

BLMF je zakladajúcim členom Slovenského zväzu malého futbalu (SZMF) a momentálne štyri najlepšie mužstvá z BLMF majú zaručenú miestenku na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2020.

Hráčom je k dispozícií kompletné zázemie (šatne, sociálne zariadenia, sprchy…), v tesnej blízkosti ihriska sa nachádza bufet ako aj pub a taktiež predajňa Lidl.

Hracia plocha –  futbalové ihrisko rozdelené na tri menšie ihriská, čiže dĺžka ihriska na malom futbale je vlastne šírkou futbalového ihriska 55x30m. Brány majú rozmer 2×5 metrov (hádzanárske majú 2x3m).

Všetky tri ihriská sú oddelené sieťami a každé je vybavené časomierou z diaľkovým ovládaním.

Hrací čas je 2×30 minút.

Konkrétny hrácí model (rozdelenie do líg) bude upravený v závislosti od počtu mužstiev v jednotlivých ligách. (dve výkonostne kategórie)

 

Predpoklad štartu novej sezóny je v druhej polovici septembra (podľa rýchlosti rekonštrukcie trávnika) prihlásiť sa môžete počas prázdnin, avšak odporúčame tak urobiť skôr nakoľko počet miest je limitovaný.