Skillers siahali na senzáciu, Orly zožrali Párky

Aj v treťom kole nebola núdza o zaujímavé výsledky, či napínavé zvraty.

Skillers takmer obrali Bepon, Slovan pri premiére ukopal výhru

Skillers svojím prvým zápasom v sezóne naznačili, že s nimi treba počítať. Nad Beponom viedli už 6:3 a vicemajster mal čo robiť, aby napokon výsledok zvrátil vo svoj prospech 11:9. Treba však povedať, že za stavu 10:9 pre Bepon sa na bránu ponožkárov rútili dvaja hráči Skillers a trestuhodne zahodili ponúknutú príležitosť, keď nastrelili brankára Bílka.

Slovan pri svojom vstupe narazil na kvalitný MSeven, ktorý ma stále problémy s poskladaním mužstva, avšak ako aj tento zápas ukázal, pokiaľ prídu všetci hráči môžu hrať vyrovnanú partiu s kýmkoľvek. Do poslednej chvíle Seven držal nádej na zisk aspoň bodu, keď až pri totálnom vabanku, upravili mladíci na konečných 13:11.

Posledný zápas 1.BLMF odohrali Kanonieri s AC Glóbus, pričom Kanonieri tentokrát odolávali súperovi výrazne lepšie ako minulý týždeň a Glóbus sa musel mať celý zápas na pozore. Víťazstvo 15:10 je spravodlivé, avšak Kanonieri sa tento krát neopustili ako pred týždňom s Papala a proti MSeven v treťom kole isto budú chcieť tri body.

Zápasy:

Dream TEam – Inter
Papala – Galacticos

boli odložené.
Podrobné výsledky si môžete pozrieť tu.

Najkrajší zápas druholigovej sezóny predviedli Párky s Eagles

Umelé osvetlenie zrejme pridáva na grádoch, keďže zápas Párkov s Orlami bol jednoznačne najkvalitnejší druholigový duel tohto ročníka. Obe mužstva s vysokým nasadením, tempom, akcie sa striedali a aj brankári predviedli skvelé umenie. Na tabuly svietil 5 minút pred koncom stav 2:2 a zdalo sa, že zápas smeruje k zaslúženej remíze. Potom však prišla nepozornosť v obrane Párkov a rozhodujúci gól na 3:2, z ktorého rezlutovali ďalšie dva góly v závere pri vabanku Párkov. DSC_2666

V úvode stretnutia DCU – Magic to vyzeralo na hladkú cestu DCU za priebežným prvým miesto v tabuľke, keď v úvode viedlo uz 3:0. Magic sa však nevzdal a už do polčasu vyrovnal na 3:3, aby potom v druhom dejstve trestal chyby súpera a v celku pohodlne dokráčal po výhru 10:6.

Bepon B po smolnej prehre s Partizánom nastúpil proti zatiaľ trápiacemu sa Regionu. Bepon ktorý je známy svojou nepriedušnou obranou, to potvrdil prvopolčasovým skóre 3:1, avšak treba povedať, že súper nevyužil množstvo 100% šanci na skórovanie. V druhom polčase sa to s gólmi na oboch stranách rozbehlo a skóre sa napokon zastavilo na výsledku 10:6 pre Bepon. Minuloročný štvrtý team tabuľky má tak na svojom konte nula bodov a v štvrtom kole ho čakajú agilné Párky.

Blue Dragons ktoré sa stále spämatávajú zo šialenej prehry 12:13 s DCU narazili na silný Štrkovec, s ktorým odohrali sympatickú partiu, avšak prakticky celý zápas museli dohánať náskok súpera, ktorý napokon dosiahol výsledok 16:6 po polčase 6:2 V ďalšom kole Drakov čakajú silní Akademici a OFM narazí na Flames.

Flames zatiaľ tvrdo platia nováčikovskú daň, keď sa proti tento krát až deviatim Krakenom držali len do polčasu v ktorom dokonca viedli 6:5. Kreken však v druhom polčase strelil 12 gólov, ktorými zdemoloval súpera a získal prvé tri body po výhre 17:11.

Zápas o prvé miesto v tabuľke vyzeral dlho lepšie pre Sporting, ktorý v polčase viedol 3:1 a aj tesne pred koncom 3:2. Akademikom sa napokon osudným stala impotencia v druhom polčase a Partizán opäť zaútočil v závere, keď najprv vyrovnal na 3:3, aby v penaltách nedovolil súperovi streliť ani gól a obral ho aj o ďalší bod. Partizán je tak na čele tabuľky, z ktorého ho môže nasledujúci týždeň zostreliť Vilo Rigo s družinou.

Druhá liga po troch kolách je mimoriadne vyrovnaná, keď až 6 mužstiev má 6 bodov.