Šlágrom dňa je Galacticos – RK, Loptoši s Vikingami o prvé body

Druhé kolo pondelňajšej časti našej ligy, sľubuje opäť tak vyrovnané šlágre, ako aj papierové jasné zápasy. Podarí sa niektorému z outsiderov, urobiť prekvapenie? Výsledky tipujú v tomto kole Stano Cintavý a Majky Topor. 

Juraj Kizek, najlepší strelec Galacticos z minulých sezón

Galacticos – RK Academy 2,5 – 5 – 2,5

Jasný šláger dnešného dňa, súboj o čelo tabuľky. Mužstvá sa poznajú z bojov z iných líg a tak pre seba nebudú neznámou. Agilná družina vedená Romanom Kuželom, v prvom kole rozstrieľala Loptošov, kým Galacticos si ľahko poradil s Interom. Predpokladáme tesný boj, ale napokon vydreté víťazstvo Kuželovcov.

TIP Stano Cintavý:  2
TIP Majky Topor:    1

Magic – Blue Dragons  3,5 – 5 – 1,65

Magic v prvom kole narazil na silný AC Glóbus a hoci vysoko prehral zanechal dobrý dojem. Chalani okolo Tom Zubáka hrali futbalovo a výsledok 2:16 určite nezodpovedá dianiu na ihrisku. Naopak Modrí Draci Patrika Šelmu Šelméciho rozstrielali bratislavský Economist vysoko 25:3, čim sa dostávajú do role mierneho favorita. Magic však svoju kvalitu má a určite budeme svedkami vyrovnaného duelu.

TIP SC: 2
TIP MT: 2

FC Bepon – Inter BCB Glóbus 1,03 – 12 – 20

Zápas v ktorom je Bepon jasným favoritom, bude pre veteránov Interu po Galacticos ďalším ťažkým sústom. Chalani tak budú mať za sebou dvoch najväčších favoritov svojej skupiny :-). S Galacticos pred týždňom zohrali solídnu partiu, doplatili na viacero nevyužitých šancí, naopak Bepon ukončil duel s Engerau Boys predčasne podľa pravidla “25 a dosť”.

TIP SC: 1
TIP MT: 1

Engerau Boys – AC Globus 11 – 10 – 1,1

Engerau, ktorý je už tradičným klubom, postavilo do BLMF svoje béčko, ktoré podobne ako Inter ma v úvode pomerne ťažký žreb a po Bepone ho čaká ďalší ašpirant na postup. Tím okolo Andy Tichého sa v prvom kole prezentoval veľmi solídnou hrou, ako aj zostavou a proti Petržalke by nemal mať väčšie problémy.

TIP SC: 2
TIP MT: 2

Loptoši – Black Vikings 6,5 – 5 – 1,4

Súboj dvoch nováčikov, ktorí oba svoje premiérové zápasy prehrali. Je tak jasné, že po druhom kole aspoň jedna nula určite zmizne. Loptoši sú veľmi sympatické mužstvo kapitána Denisa Závadu, ktorý síce utrpeli vysokú prehru s RK v prvom kole, ale počas celého duelu sa snažili a hrali futbal. Vikingovia v zápase s Imooptikom vytvorili rekord BLMF, keď prvý gól stretnutia padol až v 40.minúte. V tomto zápase čaroval brankár a ak bude jeho forma gradovať aj v duely s Loptošmi, tak Vikingovia by mali brať body.

TIP SC: 2
TIP MT: 2

FC IMOOPTIK – FC Economist Bratislava 1,01 – 25 – 30

Economist je v duely so skúseným Imooptikom vedeným Peťom Imrichom  outsiderom, avšak chalani okolo Rada Kavického môžu strpčiť svojou bojovnosťou cestu za troma bodmi.  Podobne ako Loptoši berie Economist túto jesennú časť, skôr ako prípravu na druhú ligu v ktorej bude na jar určite patriť k bojovníkom, ktorí neradi púšťajú body. V tomto duely však očakávame výhru Optikov.

TIP SC: 1
TIP MT: 1

 

Tabuľku nájdete tu:  Výsledky 1.kolo

Program nájdete tu:  Program 2.kolo

Tabuľka

 

BLMF sa v jesennej časti rozdelila na dve rovnocenné lige, kde sa jednokolovo stretne každý s každým. Prvých 6 z každej ligy vytvorí na jar 1.BLMF a spodná šestica z každej ligy vytvorí 2.BLMF. 

 

 

Komentáre

kometárov