Víkend priniesol niekoľko prekvapení, tabuľka oboch líg sa zamotáva

V 14.kole sa zrodilo hneď niekoľko prekvapujúcich výsledkov, čo iba potvrdzuje vyrovnanosť ligy. 

V prvej lige začína byť v strede tabuľky husto

V prvej lige najprv Dream Team vystrašil Bepon, ktorý z pohodlného vedenia 4:1 prišiel až k priebežnému výsledku 6:6. Tak ako pred týždňom sa ale majster včas spamätal a napokon zvíťazil 11:6.

Kanonieri

Kanonieri

 

Kanonieri vstúpili do jarnej časti veľmi svižne a v silnej zostave zdolali prekvapujúco Inter Glóbus 11:7, čím dali možnosť Dream Teamu dotiahnúť sa v dohrávke proti Štrkovcu na štvrtú priečku.

Dream Team podanú roku využil a v nervóznom zápase zdolal Štrkovec 10:7, čím priebežne dočiahol na štvrté miesto.

 

 

DSC_0248

Derby Glóbusov

V derby zápase medzi AC Glóbus  a AC Glóbus juniors sa opäť zrodilo víťazstvo “starších” v pomerne luxusnom pomere 13:8. Za povšimnutie stojí fakt, že víťaz hral celý zápas bez striedania.

Prekvapujúci výsledok sa zrodil v súboji Galacticos – PJ, keď agilný Servisáci v druhom zápase po sebe neprehrali a zdolali piaty tím tabuľky 8:7 p.p.

Dôležitý zápas hrali Corleone so Štrkovcom  a hoci celý zápas OFM viedlo, miestami až o tri góly napokon mafiáni vyrovnali minútu pred koncom na 8:8, aby v pokutových kopoch okradli Štrkovec aj o bonusový bod. Týmto víťazstvom tak Corleone nepustilo svojho súpera pred seba v tabuľke.

DSC_0252

Uniliga

Posledný zápas prvej ligy prebehol medzi Uniligou a 4Fun, kde nováčik tak ako minulý týždeň s Beponom siahal na senzáciu, keď v 64.minúte viedol nad vicemajstrom 6:4, pričom Fun mal iba jedného striedajúceho hráča. Vo zvyšnej časti zápasu však Uniliga splatila nováčikovskú daň aj s príplatkom a 4Fun fantasticky otočil stav stretnutia na konečných 6:8.

 

Líder tabuľky pustil perie s Družstevníkmi, Partizán opäť víťazne

 

Restiko v sympatickom výkone potrápilo agilného nováčika Kurtalak asi najviac s pomedzi doterajších súperov a prehralo zmierlivo 5:14.

Magic po kanonáde proti Jarovcam pokračoval v nastúpenom trende a vymaľoval aj pestrofarebných DCU v pomere 8:2.

Sporting siahal na prekvapujúci bod v zápase proti Fedexu, avšak ten si tesne víťazstvo 7:6 ustrážil a priebežne tak svieti na skvelom druhom mieste tabuľky (Bepon aj Skillers majú zápas k dobru).

Doslova senzácia však prišla z Jaroviec, ktoré boli po fiasku z Magicom proti Regiónu v role absolútneho outsidera. Región po výhrach nad Bepon a Skillers svojho súpera podcenil a prehral zahanbujúcich 2:6. Je vidieť, že bez Mariána Baláža má mužstvo veľký problém so streleckou potenciou.

Partizán v heroickom výkone a pri streleckej potencií Iva Kobzu zdolal v penaltovom rozstrele trápiaci sa EAGLES 7:6 p.p. Ten na jar ešte neokúsil chuť výhry a klesol už na piatu priečku, kde už si naňho brúsi zuby Tom Zubák a jeho šiesty Magic.

Podrobné výsledky nájdete tu.

Tabuľku nájdete tu. 

Komentáre

kometárov