Víkend v 1.BLMF: Rizikový zápas Kanonieri Corleone, ťahák kola Dream Team proti 4Fun

Víkend prinesie ďalšie boje v 1.BLMF, ktoré sľubujú drámu ale možno aj hladké výhry. 

policia-kuklaci
Program odštartuje rizikový zápas Kanonieri – Corleone, ktorý vždy prinesie veľa vzruchu a preto sme povolali aj policajné posily. 🙂 Na jeseň sa na prekvapenie všetkých zápas zaobišiel bez jedinej žltej karty a tak je publikum zvedavé ako to dopadne tento krát.
Kurzy: Corleone – Kanonieri 2,8 – 1,6

V nedeľu nás čaká ďalšie Globusácke derby tento krát medzi mladým AC a Interom, ktorý bude chcieť odčiniť prehru s Kanoniermi.  Na jeseň sa s prekvapujúcej výhry 6:5 tešili mládežníci, tak Inter má čo vracať.
Kurzy: Juniors – Inter  2,25 – 1,8

Uniliga si po dvoch smolných prehrách s majstrom a vicemajstrom zahrá s tímom z dolnej časti tabuľky, ktorý sa ale v posledných zápasoch ukazuje vo veľmi dobrej forme, preto by tento zápas mohol patriť k ozdobám kola.
Kurzy: Uniliga – Štrkovec 1,7 – 2,35

Vo forme hrajúci Servisákov preverí štandardne bodujúci AC Glóbus a nečaká sa nič iné ako výhra tradičného tímu.
Kurzy: PJ – AC Globus 6,0 – 1,2

Dream Team

Dream Team

Ťahákom kola by mohol byť súboj Dream Teamu proti 4FUn, a teda štvrtého z druhým mužstvom tabuľky. Snílci po dobrých výkonoch proti Beponu a Štrkovcu budú chcieť nadviazať a nie je vylúčené aj prekvapenie v tomto súboji.
Kurzy: Dream Team – 4FUN  4,5 – 1,35

Tradiční súperi ktorí sa stretávajú pomerne často v BLMF opäť zvedú boj v ktorom sa budú Galaktici snažiť utrhnúť nejaký bod Beponu.
Kurzy: Bepon – Galacticos 1,3 – 5,0

Tabuľku prvej ligy nájdete tu.

 

 

Komentáre

kometárov